Wspomnienia z balu :]

350 uczestników, ponad 20 atrakcji, prawie 7 godzin świetnej zabawy oraz 6 lat współpracy z Emotions Events ! 5 stycznia po raz kolejny zorganizowaliśmy bal noworoczny dla podopiecznych Fundacja Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu! 🎭🎉🎈

Dziękujemy naszym licznym partnerom, którzy charytatywnie zaangażowali się w wydarzenie: BrokerSound, Wetty, Fotobudka Fotomachina, Ania Wojtkowiak, Bajanka, Aranżacje Balonowe, Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko, wdobrymkadrze.pl, Good Game VR, UFly, Fabian Mielczarek, 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny, Komenda Miejska Policji w Poznaniu, Wielkopolska Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu!
Cudowne chwile uwieczniła dla nas Agata Ożarowska Photography

więcej zdjęć na Facebooku